هتل کانیار

هتل کانیار

تلفن تماس: 01734230001-2

 تالارهای پذیرایی مجالس کانیار در سه طبقه به نامهای سوسن ، سنبل و صدف با ظرفیت 950 نفر با امکانات و تجهیزات کامل جهت برگزاری انواع جشن ها و مراسمات در حال ارائه خدمت به شما عزیزان می باشد. از آنجایی که در جوامع کنونی مردم به دنبال آسایش و اجرای کاری متفاوت برای خود هستند جهت برگزاری مراسمات به ما مراجعه می کنند . ما نیز با تمام وجود تلاش می کنیم کارها را به نحوی مطلوب و با کیفیتی عالی به مشتریان ارائه داده تا بدینوسیله خدمت ارزنده ای را به آنان داده باشیم .
تالار سوسن
این تالار در طبقه دوم با ظرفیت 350 نفر مجهز به امکانات رفاهی از قبیل سیستم صوتی ، سن و مبلمان ویژه عروس و داماد ، جایگاه سفره عقد ، سرویس بهداشتی ، میز وصندلی ، نورپردازی و دکوراسیون زیبا ، رقص نور ،استیج , اتاق تعویض لباس ، سیستم سرمایش و گرمایش ( اسپیلت ) میز ویژه غذای عروس و داماد با تزئینات خاص و منحصر به فرد ، اتاق بازی کودک,صندلی کودک ، آسانسور و راه پله مجزامی باشد. تالار سوسن با طراحی و چشم اندازی رو به طبیعت یک مکان فوق العاده زیبا و مطلوب با خاطراتی به یادماندنی را برای شما و مهمانان عزیزتان فراهم نموده است .
تالار صدف
این تالار با ظرفیت 200 نفر با فضایی مجزا و امکانات رفاهی از قبیل سیستم صوتی و تصویری ، سن عروس و داماد ، مبلمان ویژه عروس و داماد ، فضای سفره عقد ، اتاق تعویض لباس ، سرویس بهداشتی ، سیستم سرمایش و گرمایش( اسپیلت ) ، میز و صندلی ، صندلی کودک ، آسانسور و راه پله مجزا ، میز ویژه غذای عروس و داماد ، نورپردازی و دکوراسیون زیبا در فضایی آرام و دلنشین و فوق العاده زیبا خاطراتی به یادماندنی را برای شما و مهمانان عزیزتان یادآور می شود .
تالار سنبل
این تالار در طبقه اول با ظرفیت پذیرایی 250 نفر مجهز به امکانات رفاهی از قبیل سیستم صوتی وتصویری ، سن جهت برگزاری موسیقی وجایگاه ویژه مخصوص داماد ، سیستم سرمایش وگرمایش (اسپیلت)،سرویس بهداشتی ، میز و صندلی،آسانسور ، راه پله مجزا ، دکوراسیون و نورپردازی زیبا با چشم اندازی رو به طبیعت یک مکان فوق العاده زیبا و مطلوبی را برای شما بزرگواران فراهم نموده است .
انواع سفره عقد
ما در این مجموعه تلاش کردیم تمامی امکانات و خدمات مرتبط با کار خود را فراهم نماییم تا بدینوسیله در تأمین رفاه حال شما گامی کوچک برداشته باشیم . این مجموعه انواع سفره عقد را دارا می باشد . سفره عقد طلایی ، پرنس ، لیلیوم و ... که شما می توانید با حضور در مجموعه آنها را انتخاب نمایید ضمناً جهت زیباترشدن سفره عقد از میوه آرایی نیز استفاده می شود که ما این کار را توسط دیزاینر مجرب انجام می دهیم .
منوی ویژه عروس و داماد
منوی غذای عروس و داماد علاوه بر غذای مراسم شامل غذاهای رستوران ، اسلوفود و غذاهای خاص داخل منوی مراسمات از قبیل مرغ شکم پر ، خورشت فسنجان و ... با دسرها ، سالادها ، نوشیدنی های ویژه عروس و داماد با جایگاه خاص طراحی شده است که صاحبان مراسم طی 24 الی 48 ساعت قبل از مراسم می توانند غذاهای مورد نظر را انتخاب نمایند 
انواع دسرها
ژله ساده با میوه : به صورت تک نفره یا داخل ظروف مخصوص ژله
ژله کارامل : مخلوطی از کرم و ژله ساده میوه با طعم های متفاوت
ژله پودینگ : مخلوط کرم شیر با نسکافه ، بیسکویت ، موز و گردو
کرم باواریا وانیلی و شکلاتی : مخلوطی از کرم وانیلی ، شکلاتی همراه با خامه با ظروف مخصوص ژله به صورت گل یا قلب
ژله بستنی : مخلوطی از ژله با طعم های مختلف و بستنی در طرحها و قالب های متفاوت
ژله موزاییک : مخلوط کرم شیر و ژله با طعم های متفاوت
 منوی مراسمات کانیار