هتل کانیار

هتل کانیار

تلفن تماس: 01734230001-2

اسلوفود کانیار در ضلع جنوبی هتل کانیار در سال 1390 به بهره برداری رسید این مکان با توجه به نزدیکی به کوههای سرسبز منطقه چشم انداز طبیعی فوق العاده زیبایی را دارا می باشد. ما همیشه در پی این موضوع بوده ایم که بتوانیم خوردن غذا را به یک نوع سرگرمی  برای مهمانان عزیز تبدیل کنیم لذا در راستای این اهداف وجذابیت بیشتر این مکان اقدام به احداث باغ پرندگان نمودیم . در اسلوفود کانیار تمامی غذاها با استفاده از مواد تازه و همزمان با سفارش مشتری اقدام به آماده سازی و پخت می شود که این روش علت نامگذاری این مکان تحت عنوان اسلوفود می باشد . روش پخت و آماده سازی غذا در اسلوفود بر خلاف فست فودها نیاز به مدت زمان بیشتری دارد و می تواند در حفظ ارزش های غذایی و کیفیت خدمات نقش بسزایی داشته باشد و طعم غذا را خوشمزه تر نماید . هم چنین شما عزیزان می توانید هنگام سفارش غذا طبق ذائقه خود مقدار مواد اولیه پیتزای خود را تغییر دهید .
منوی اسلوفود کانیار
در اسلوفود کانیار انواع پیتزا ، ساندویچ ، مرغهای سوخاری ،  انواع سرخ کردنیها و ذرت مکزیکی سرویس دهی می شود، پیش غذای ارائه شده در این مکان به صورت رایگان بوده و در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد.
اسلوفود کانیار در کلیه فصول سال ارائه خدمت می نماید . ساعات سرویس دهی در ۶ ماهه اول سال از ساعت ۱۸ الی ۲۴ و در ۶ ماهه دوم سال از ساعت ۱۷ الی ۲۳ می باشد .
شما عزیزان می توانید علاوه بر سرو غذا در محیط زیبا و دلنشین اسلوفود کانیار سفارش خود را به صورت تلفنی اعلام نموده و غذای خود را در منزل در کانون گرم خانواده میل نمایید . برای تمامی مشتریان اسلوفود کانیار با اولین سفارش غذا کارت اشتراکی در نظر گرفته می شود که شما عزیزان می توانید هربار جهت سفارش غذا فقط با اعلام کد اشتراک غذای خود را تحویل بگیرید . اسلوفود کانیار اولین مکانی است که در سطح شهرستان  غذاهای آماده را با این روش جهت حفظ کیفیت و ارزش غذایی تهیه نموده است و به صورت ماهیانه تحت نظارت اداره بهداشت شهرستان ارزیابی می شود. هم چنین استانداردهای مطرح شده در بحث ISO9001  تحت عنوان مدیریت کیفیت و ISO22000  تحت عنوان ایمنی و بهداشت مواد غذایی  در این مکان در حال اجرا و ارزیابی می باشد که می تواند در کیفیت ارائه خدمات تأثیر مطلوبی داشته باشد و سلامت وامنیت شما هموطنان گرامی را فراهم نماید. اسلوفود کانیار با به کارگیری کادری مجرب و متعهد و رعایت استانداردهای بین المللی در عرضه غذا در نظر دارد آنچه مطلوب شما عزیزان می باشد را ارائه دهد .
هم چنین شما عزیزان می توانید جهت برگزاری جشن تولد ، سالگرد ازدواج ، مهمانی های خانوادگی ، مراسم تقدیر و تشکر ، جلسات آشنایی ، جمع های دوستانه و... با تماس تلفنی برنامه خود را به همکاران ما اطلاع رسانی نموده تا در جهت اجرای برنامه شما بزرگواران به بهترین شکل ممکن تلاش کرده و شما را در برگزاری لحظاتی به یادماندنی همراهی کرده تا لحظات زیبایی را در زندگی شیرین خود و عزیزانتان ثبت نمایید .