هتل کانیار

هتل کانیار

تلفن تماس: 01734230001-2

همیشه خوردن نوشیدنیها و فضایی آرام ودل انگیز باعث شادی و نشاط در انسان می شود . مانیز با این تفکر فضای کاری خود را در محیطی باز و رو به جنگل سرسبز و زیبا قرار دادیم تا بتوانیم خدمات خود را در شرایطی بهتر و با کیفیتی بالاتر به مشتریان ارائه نمائیم .
در کافی شاپ کانیار به اقتضاء فصول انواع نوشیدنی ، بستنی و دسر سرویس دهی می شود . ما در این مکان از نیروی انسانی آموزش دیده ، مجرب و متعهد جهت ارائه بهتر خدمات استفاده نموده ایم . تجهیزات کافی شاپ کانیار تخصصی و مدرن بوده که این امر موجب افزایش سطح کیفی خدمات می گردد . سعی همه ما بر این است که با به کارگیری این عوامل نظر کلیه مشتریان گرامی را تامین نماییم .
منوی فصل گرم کافی شاپ کانیار :
انواع بستنی ، شیک ها ، آبمیوه ها و نوشیدنی های سرد با در نظر گرفتن ذائقه و سلیقه مشتری و با استفاده از مواد تازه وسالم در فصول گرم در این مکان سرویس دهی می شود . هم چنین با توجه به معتدل بودن منطقه  نوشیدنی های گرم نیز با توجه به سفارش و سلیقه مشتری سرویس دهی می شود . ساعات سرویس دهی در این فصل از ساعت 17 الی 1 بامداد می باشد .
منوی فصل سرد کافی شاپ کانیار:
انواع قهوه ، چای و ... از جمله مواردی است که دراین فصل سرویس دهی می شود . باتوجه به خاصیت دارویی دمنوش های گیاهی ما این دمنوش ها را نیز به منوی کافی شاپ کانیار اضافه نموده ایم تا بدینوسیله در ترویج فرهنگ سلامتی ، دربین افراد جامعه نقش کوچکی را ایفا نماییم. ساعات سرویس دهی دراین فصل از18الی 23 می باشد.
شما عزیزان می توانید جشن تولد ، سالگرد ازدواج ، مهمانی های خانوادگی ، مراسم تقدیر و تشکر ، جلسات آشنایی و جمع های دوستانه خود را در این مکان برگزار نمایید . هماهنگی قبلی می تواند به ما در جهت برگزاری هر چه با شکوه تر جشن شما کمک کرده و خاطراتی زیبا را برای شما به جای بگذارد .
این مکان علاوه بر نظارت ماهیانه اداره بهداشت شهرستان دارای ارزیابی داخلی جهت ارائه سیستم مدیریت کیفیت (ISO9001)  و ایمنی و بهداشت مواد غذایی (ISO22000)  در جهت بهبود کیفیت خدمات می باشد.
امیدواریم حضور در کافی شاپ کانیار و خوردن یک بستنی سرد و یا یک فنجان قهوه داغ  همراه با موسیقی در کنار طبیعت بکر شهرستان لحظاتی زیبا و دل انگیز را برای شما عزیزان به جای بگذارد . از جمله برنامه های آتی در کافی شاپ کانیار اجرای موسیقی زنده و آلاچیق های بسیار زیبا می باشد .
منوی کافی شاپ کانیار