هتل کانیار

هتل کانیار

تلفن تماس: 01734230001-2

namaye-biroonie-hotel2
هتل کانیار در یکی از سرسبزترین مناطق کشور  در استان گلستان شهرستان علی آباد کتول واقع شده است . این هتل در مسیر اتوبان تهران - مشهد قرار دارد . هتل کانیار اولین هتل شهرستان بوده و در سال ۱۳۸۵ همزمان با سالروز فتح خرمشهر افتتاح گردید . این هتل 3 ستاره دارای 4000 متر زیربنا در پنج طبقه و دارای طراحی و معماری کم نظیری بوده و خدمات مربوط به رستوران ، تالارپذیرایی ، اسلوفود ، کافی شاپ ، اقامت  ، پارک کودک و آلاچیق را برای هموطنان و گردشگران گرامی فراهم نموده است .
استان گلستان یکی از استان های منحصر به فرد ایران می باشد که بزرگترین دریاچه جهان (خزر) با سواحل زیبای آن , شبه جزیره آشوراده, صحرای بزرگ ترکمن , دشتهای وسیع و جنگلها و آبشارهای فوق العاده زیبایی را در چهار گوشه خود جای داده است که بی گمان چشم هر بیننده ایی را به خود جلب می نماید . شهرستان علی آباد کتول به سبب موقعیت جغرافیایی در مرکزیت استان گلستان بوده و به همین خاطر نزدیکترین فاصله زمانی را با کلیه نقاط دیدنی استان گلستان را داراست . به علت داشتن چنین موقعیتی است که این شهرستان در کلیه فصول سال شاهد حضور گردشگران و مسافران داخلی و خارجی زیادی می باشد .
کانیار به معنی معدن عشق می باشد که این کلمه برگرفته از یک اصطلاح کردی است . هتل کانیار دارای امکاناتی از قبیل  آسانسور , اینترنت پرسرعت , سیستم اعلام حریق , برق اضطراری , ماهواره , پارکینگ اختصاصی , دوربین مدار بسته در پارکینگ برای استفاده در اتاق ها , استخر روباز برای کودکان , سیستم گرمایشی و سرمایشی مدرن , پوشش بیمه ایی مناسب و سایر امکانات دیگر جهت رفاه بیشتر حال مراجعین محترم می باشد .
خط مشی کیفی ، ایمنی و بهداشتی
هتل کانیار با هدف ارائه خدمات جهت تامین مواد غذایی سالم ، بهداشتی و با کیفیت مطلوب و مورد نظر مشتریان درسال 1385 تاسیس شده است. این شرکت در راستای رعایت الزامات قانونی و مقررات مربوط به محصول ( از جمله الزامات ایمنی و بهداشت مواد غذایی ) و « ارتقاء سطح رضایت مشتریان و بهبود مستمر سطح کیفیت و بهداشت محصولات » خود اقدام به استقرار سیستم کیفیت ،  ایمنی و بهداشتی برمبنای « استانداردبین المللی ISO 9001:2008 » و «ISO 22000:2005 »  نموده است .
 لذا اصول ذیل رابه عنوان «خط مشی » خود پذیرفته است :
1- افزایش سطح رضایت مشتریان از طریق شناسایی و برآورده نمودن نیازها و انتظارات آنان
2- بهبود مستمر سطح کیفیت ، ایمنی و بهداشت محصولات شرکت
3- رعایت اصول ایمنی و بهداشتی در جهت تولید محصولات سالم
4- آموزش مستمر و اثربخش کارکنان در تمام سطوح سازمانی
5- تولید محصولات سالم و بهداشتی از طریق شناسایی ، ارزیابی و کنترل مداوم مخاطرات و جلوگیری از تولید و ارائه محصولات غیربهداشتی
مدیریت ارشد شرکت با درک کامل مفاد این خط مشی در اجرای آن و ایجاد ایمنی غذایی متعهد می باشد و از درک کامل مفاد آن نیز از سوی یکایک اعضای شرکت از جمله کارکنان و سهامداران اعتقاد راسخ دارد و کلیه کارکنان نیز خود را متعهد  به اجرای این خط مشی می دانند.
     
پیام مدیر عامل 
« من هیچ تلاش و کوششی را برای بیشتر داشتن انجام نداده ام . »
من به عنوان یک بنده، همیشه و در همه حال به این فلسفه دقت نظر داشته ام که تمام نعمت ها ، از آن خداوند بوده و بنده می بایست شکرگزار باشم .
من هیچ تلاشی نکردم ، فقط کوشیدم راه را گم نکنم ، صداقت را با هم نوع خود فراموش نکنم ، راستی و کردار درست را از سرلوحه کار خود رها نسازم .
من برای بیشتر داشتن هیچ تلاشی نکردم ، بنده بودم ...
هرچه دارم از لطف خالق یکتاست
سیدحسن حسینی
 manager