هتل کانیار

هتل کانیار

تلفن تماس: 01734230001-2

همیشه خوردن نوشیدنیها وفضایی آرام ودل انگیز باعث شادی ونشاط درانسان می شود.مانیز بااین تفکرفضای کاری خود رادر محیطی باز و روبه جنگل سرسبزوزیباقراردادیم تا بتوانیم خدمات خودرادرشرایطی بهتروباکیفیتی بالاتربه مشتریان ارائه نمائیم.

درکافی شاپ کانیار به اقتضاء فصول انواع نوشیدنی ،بستنی ودسر سرویس دهی می شود.مادراین مکان ازنیروی انسانی آموزش دیده،مجرب ومتعهدجهت ارائه بهترخدمات استفاده نموده ایم.تجهیزات کافی شاپ کانیارتخصصی ومدرن بوده که این امرموجب افزایش سطح کیفی خدمات می گردد.سعی همه ما براین است که با به کارگیری این عوامل نظرکلیه مشتریان گرامی را تامین نماییم.

منوی فصل گرم کافی شاپ کانیار:

انواع بستنی،شیک ها،آبمیوه ها ونوشیدنی های سردبادرنظرگرفتن ذائقه وسلیقه مشتری وبا استفاده ازموادتازه وسالم در فصول گرم در این مکان سرویس دهی می شود. هم چنین با توجه به معتدل بودن منطقه  نوشیدنی های گرم نیز با توجه به سفارش و سلیقه مشتری سرویس دهی می شود. ساعات سرویس دهی در این فصل از ساعت 17 الی 1 بامداد می باشد.

منوی فصل سرد کافی شاپ کانیار:

انواع قهوه،چای و......ازجمله مواردی است که دراین فصل سرویس دهی می شود.باتوجه به خاصیت دارویی دمنوش های گیاهی مااین دمنوش ها رانیز به منوی کافی شاپ کانیاراضافه نموده ایم تابدینوسیله درترویج فرهنگ سلامتی ، دربین افراد جامعه نقش کوچکی را ایفانماییم.ساعات سرویس دهی دراین فصل از18الی 24 می باشد.

شماعزیزان می توانیدجشن تولد،سالگرد ازدواج،مهمانی های خانوادگی،مراسم تقدیروتشکر ،جلسات آشنایی وجمع های دوستانه خودرادراین مکان برگزارنمایید.هماهنگی قبلی می تواند به ما در جهت برگزاری هرچه با شکوه تر جشن شما کمک کرده و خاطراتی زیبا را برای شما به جای بگذارد.

این مکان علاوه بر نظارت ماهیانه اداره بهداشت شهرستان دارای ارزیابی داخلی جهت ارائه سیستم مدیریت کیفیت (ISO9001)  و ایمنی و بهداشت مواد غذایی (ISO22000)  در جهت بهبود کیفیت خدمات می باشد.

امیدواریم حضور در کافی شاپ کانیار و خوردن یک بستنی سرد و یا یک فنجان قهوه داغ  همراه با موسیقی در کنار طبیعت بکر شهرستان لحظاتی زیبا و دل انگیز را برای شما عزیزان به جای بگذارد. از جمله برنامه های آتی در کافی شاپ کانیار اجرای موسیقی زنده و آلاچیق های بسیار زیبا می باشد.

منوی کافی شاپ کانیار